We turn ideas into works of art

Hakkımızda

TASARLAMAYI SEVİYORUZ!
ARKANIZA YASLANIN VE HAYALLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİNİ İZLEYİN!

Hayatın her alanında, kurumsal ve özel mekanlarınızda, bütünü ya da bir parçayı şekillendirirken, her aşamada tasarım söz konusudur. Tasarım tecrübe ile seviye atlar. Mekan ve elemanları, pratik ve tekniğin fikir ile harmanlanmasıyla hayata geçer.

En doğru detaylar, fonsiyonellik ve ergonomiyi; kişisel fikirler ve estetik anlayışı doğrultusunda tasarlamak ve uygulamak profesyonellik ister.

Size özel ve özgün projeler ortaya koyduğumuzda, ortaya çıkan tasarımları görüyor ve riskleri minimuma indiriyoruz. Renkler, formlar ve detaylarla geçirdiğimiz serüvenin sonunda ise hayal ettiklerinize dokunuyor olacaksınız..

  • Mekana ve insana doğru yaklaşım
  • Detaycı ve estetik bakış açısı
  • Profesyonel ve tecrübeli takım işi
  • Özgün Konsept çalışmaları
  • Teknik ve görsel sunum teknikleri
  • Anahtar teslim uygulamalar

Memnuniyetiniz bizim için önemli, beğeniniz en büyük motivasyonumuz.

HİKAYEMİZ

Banlio Mimarlık Mobilya ve Dekorasyon Tic. Ltd. Şti. nin ilk temelleri, 2012 de diğer ortaklıklardan feragat edip, tek başına yola çıkmamızla atılmış oldu.

Bundan sonra konut, mağaza, otel, restoran, cafe-bar, fuar, fabrika, ofis vb. alanlarda; çok değerli kişiler ve kurumlara, tasarım ve uygulama hizmetleri sunmaya devam ettik.

2015 yılında Karaköy’de açtığımız kendi mağazamızda; Zorlu AVM ile Emaar AVM gibi ünlü mekanlarda açtığımız kiosklarımızda, özel tasarım ürünlerimizle de mekanlara şıklık katmaya devam ettik.

Halen, aşkla, mekan ve ürün tasarımları – uygulamaları ile sizlere hizmet vermek bizim için bir zevktir.

On3On7 iç mimarlık firmasıyla ortaklık sürecinde  ünlü markanın perakende, konaklama, restoranları ile birçok konut projesi tasarım ve uygulamaları yapıldı.

2010 yılına kadar Taşyapı, Midek Mingü  gibi büyük firmalar ve Hasan Mingü gibi duayenlerle beraber çalışmalar gerçekleştirildi.

…LOADING

0
Tamamlanan Projeler
0
Yeni Fikirler
0
Müşteri Memnuniyeti
0
Çalışma Saati
EXPERT LEVEL
Interior Design
0%
AutoCAD
0%
Lighting
0%
3D Skills
0%
IMG_6519sb
Hande Demirler
İç Mimar / Endüstriyel Tasarımcı

İç Mimar / Endüstriyel Tasarımcı

team-emre
Emre Demirler
İç Mimar / Kurucu

İç Mimar / Kurucu

Profesyonel Ekibimize

DANIŞIN